Zagajowy Sylwester 2023/2024

Jesteś zmęczony ciągłym pośpiechem w pracy, natłokiem obowiązków w domu oraz negatywnymi informacjami z mediów? Na dodatek przyjaciele i znajomi zapraszają Cię na hucznego sylwestra z fajerwerkami, głośną muzyką i… bólem głowy następnego dnia. No bo jak inaczej…

Wszyscy, którzy znają nas i nasz Gościniec wiedzą, że to nie nasza karma. 🙂 Szukamy i staramy się żyć inaczej, dlatego nasze pomysły na spędzenie tradycyjnych uroczystości są niestandardowe.

Nasz Zagajowy Sylwester 2023/2024 to także wyjątkowa propozycja!

W naszej ofercie sylwestrowo-noworocznej, proponujemy ciszę, spokój, relaks i odpoczynek, zamiast huku i błysków fajerwerków, balu i głośnej muzyki.

Zagajowy Sylwester 2023/2024 to sylwestrowo-noworoczny weekend, który zamiast Was zmęczyć, doda energii i zmotywuje. Będzie to czas, w którym można odetchnąć, refleksyjnie popatrzeć na mijający rok i z nową energią zbudować mapę swoich noworocznych planów i wyzwań.

Zamiast fajerwerków proponujemy ognisko, które koi i ogrzewa, w którym można symbolicznie spalić zamknięte karty z mijającego roku, aby móc zacząć zapisywać nowe. Medytując i praktykując oddychanie Wasze marzenia i pragnienia nabiorą wyrazistych kształtów, a może nawet odkryjecie w sobie to, co do tej pory było zagłuszane przez hałasujący i pędzący pociąg zwany codziennością.

Jak możecie spędzić ten czas?

Możecie pospacerować zagajowymi bezdrożami, brzegiem pięknego jeziora, a wieczorami popatrzeć w rozgwieżdżone niebo. U nas nie zaśmiecają go światła cywilizacji.

W naszym Gościńcu będziecie mieli okazję usiąść i pobyć w ciszy lub z bliską osobą popatrzeć sobie w oczy, bez słów i codziennego szumu.

Możecie także przywitać Nowy Rok w saunie, w bani lub morsując w pobliskim jeziorze. Czekają też na Was ciekawe książki, świetne gry planszowe, bilard

Nie planujemy balu i potańcówki, ale jeśli poczujecie potrzebę oddania się rytmom muzyki, będzie można potańczyć. Zagaje to także azyl ciszy dla zwierząt.

Niech więc Zagaje będzie Waszym ostatnim przystankiem w Starym Roku i początkiem pięknej podróży z nowymi marzeniami, motywacją i energią w Nowym Roku.

Co oferujemy?

30.12.2023 – 01.01.2024

Łącznie: 3 dni dla 2 osób – 2136 zł

Bonusy:

  • sauna dla pierwszych trzech par w cenie (seans aromaterapeutyczny do 60 minut, ostatni seans 30.12.23 do 20.00; 31.12.23 do 22.00)
  • *01.01.23 – na życzenie śniadanie do łóżka
  • pobyt psa – 50zł
  • opłata miejscowa w cenie
  • bezpłatny parking
  • przedłużona w dniu przyjazdu i wyjazdu doba hotelowa

W menu sylwestrowym m.in.:

Zapisz się na Zagajowego Sylwestra 2023/2024

Chcesz spedzić Sylwestra w Gościńcu Zagaje?

Zadzwoń pod:

602 141 942

lub napisz na:

info@goscinieczagaje.pl

Treść pochodzi ze strony www.goscinieczagaje.pl. Na bieżąco monitorujemy nasze treści, a kopiowanie ich bez naszej zgody jest prawnie zabronione.