Kameralny ślub

Kameralny ślub – Wspólnie zaplanujcie jedną z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu.

Bez pośpiechu i nerwowej atmosfery.

Dzień ślubu to z pewnością jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego powinien być wyjątkowy.

Ale jak sprawić, aby ten szczególny czas nie był źródłem stresu, pośpiechu i lęków? Rozwiązaniem może być nasza wyjątkowa oferta przygotowana specjalnie dla przyszłych małżonków.


Tak jak suknia ślubna szyta jest na pannę młodą, tak Wy możecie zaprojektować i „uszyć ten dzień”, aby był idealnie dopasowany pod Wasze gusta i wymagania. Tak jak Pan młody dobiera poszetkę do marynarki, tak Wy będziecie mogli dobrać elementy ślubnej przestrzeni, które stworzą jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, a przede wszystkim WASZ klimat.


Dzięki temu będziecie czuli się swobodnie i komfortowo w przyjaznej, bo przez Was zaprojektowanej przestrzeni. Będziecie architektami tego wyjątkowego wydarzenia – Waszego Wesela.

Co oferujemy?

Ważnym elementem każdej uroczystości są dekoracje, dzięki którym można stworzyć otoczenie, w którym będziecie czuli się najlepiej. Wesele w stylu słowiańskim, boho, prowansalskim, a może przyjęcie w formie grilla lub garden party. Pomożemy Wam zadbać o każdy szczegół.

Pomożemy zaplanować menu specjalnie pod gusta Wasze i Waszych gości. W naszej kuchni stawiamy na żywność w stylu slow food. Dlatego w ofercie mamy lokalne, swojskie i naturalne produkty, tj. ryby z naszych jezior, owoce z pobliskich sadów, wiejski chleb. Jednak to przyszli Państwo Młodzi najlepiej znają upodobania swoich gości i decydują o ostatecznym kształcie menu. My jesteśmy otwarci także na dania wegetariańskie i wegańskie.

Gościom zapewnimy noclegi w naszych przytulnych pokojach. Dzięki temu, że nasz Gościniec położony jest z dala od miejskiego zgiełku, wśród lasów i sadów, zarówno Wy jak i Wasi goście będziecie mogli cieszyć się pięknem natury a Wasz ślub będzie przyjemnym odpoczynkiem, a nie źródłem stresu i napięcia.

Zapewnimy Wam naszą pomoc na każdym etapie przygotowań!
Pomożemy Wam, aby początek Waszej wspólnej drogi był wyjątkowy, zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Wspólnie stworzymy przestrzeń ślubną, której autorami będziecie Wy – przyszli małżonkowie.

Swoją wspólną drogę rozpoczęli w Naszym Gościńcu Pani Agnieszka i Pan Darek, którym dziękujemy za inspirację i zaufanie.

„Wczesnym latem, do Gościńca Zagaje przywiodła nas intuicja. Przekroczyliśmy próg, pewność przepełniła nasze serca i chwilę później, w jeden z sierpniowych piątków, zamieszkaliśmy z naszymi najbliższymi w zagajowych gościnnych pokojach. Wspólnie z Gospodarzami i Gośćmi przygotowaliśmy magiczne miejsce dla naszego sobotniego ślubu-ukoronowania wieloletniej miłości, która od tego dnia niezwykle nam smakuje! Bycie razem w takiej scenerii, serdeczności, błogości ciszy poranków, zapachach i smakach, cieple ogniska i chłodzie wody przecudnej urody jeziora łączy więzią uśmiechu radości, wzruszenia i szczęścia, czyni życie piękniejszym i pełniejszym. Dziękujemy! Powrócimy! Agnieszka i Darek”

Planujesz kameralne wesele? Szukasz urokliwego miejsca na ślub?

Zadzwoń pod:

602 141 942

lub napisz na:

info@goscinieczagaje.pl

Treść pochodzi ze strony www.goscinieczagaje.pl. Na bieżąco monitorujemy nasze treści, a kopiowanie ich bez naszej zgody jest prawnie zabronione.