Weekend dla dwojga

Romantyczny weekend można zorganizować o każdej porze roku i wcale nie musi zaczynać się w piątek!

Dwa dni spędzone tylko ze sobą, pełne wyjątkowych doznań, bez trosk dnia codziennego, w pięknym i w klimatycznym miejscu z dala od cywilizacji – witajcie w Gościńcu Zagaje!

Wszechobecna tu atmosfera ciszy i spokoju sprzyja relaksowi i celebrowaniu chwil tylko we dwoje. Odprężycie się na kilku hektarach cudownej przyrody, pospacerujecie po pobliskich lasach i będziecie czerpać wszystko, co najlepsze z otoczenia. Wspólny seans w saunie lub odprężająca kąpiel w bani, relaksujący masaż dźwiękami mis tybetańskich czy romantyczne kolacje przy świecach sprawią, że docenicie każdą spędzoną tu wspólnie chwilę.

Fani aktywnego spędzania czasu będą mogli wskoczyć na rower lub spacerować po okolicy, odkrywając nowe szlaki puszczy. Z kolei na miłośników beztroskiego lenistwa będzie czekać odpoczynek na hamaku w towarzystwie śpiewu ptaków. A wieczorem zaprosimy Was na romantyczną kolację przy blasku ogniska.
Pamiętajcie – nie ma nic piękniejszego jak dbanie o uczucia i celebrowanie wspólnych chwil. Tym lepiej jeśli ma to miejsce w klimatycznym otoczeniu!

Marzycie o weekendzie we dwoje z dala od tłumów i zgiełku wielkiego miasta?

Co powiecie na relaks w cichym i spokojnym miejscu, gdzie będziecie tylko Wy i natura?

Co na Was czeka?

1 DZIEŃ (przyjazd):

2 DZIEŃ:

3 DZIEŃ (wyjazd):

Cennik:

1470 zł – apartament/para

1390 zł – pokój standardowy/para

W cenie:

Na zamówienie:

Dodatkowe informacje:

* na życzenie, prosimy o wcześniejsze poinformowanie
** termin seansu do uzgodnienia

Zachęcamy do zrobienia sobie „detoksu elektronicznego”, aby jeszcze lepiej skupić się tylko na sobie. Odcięcie od internetu i telefonu działa relaksująco – nikt nie przeszkodzi Wam w cieszeniu się wspólnie spędzonymi chwilami błogiego lenistwa :]

Zapraszamy do rezerwacji terminów pod numerem: 602 141 942