Ciekawe miejsce na wesele – Gościniec Zagaje

Ciekawe miejsce na wesele

Ciekawe miejsce na wesele – Gościniec Zagaje

Jeśli wybraliście już datę swojego ślubu, czas zacząć szukać idealnego, ciekawego miejsca na wesele. Niezależnie od tego, czy planujecie imprezę w plenerze czy na sali weselnej, upewnijcie się, że wybierzecie miejsce, które odpowiada waszym upodobaniom i jest dostosowane do liczby gości.

Poszukiwania ciekawego miejsca na wesele warto rozpocząć z dużym wyprzedzeniem – te najlepsze miejsca mają terminy zarezerwowane już na kilka lat do przodu! 

Jeśli marzy Wam się wesele na świeżym powietrzu to jednym z takich ciekawych miejsc jego organizację jest nasz Gościniec Zagaje. Położony na obrzeżach Kaszub, w Krainie Jezior Miasteckich, z dala od okolicznych zabudowań. 

Rozległe zielone tereny, które znajdują się w pobliżu krystalicznie czystego jeziora Piasek – czy to nie brzmi jak idealne miejsce, w którym można świętować najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary? Tak! Wesele w Gościńcu Zagaje to świetna opcja!

Oprócz pięknego krajobrazu oferujemy również pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. 

Dekoracje są bardzo ważnym elementem każdego wesela. Możesz zdecydować się na wesele w stylu słowiańskim, bohemy, przyjęcie prowansalskie, a może coś bardziej swobodnego, jak Grill Party? Pomożemy Wam zadbać o każdy szczegół!

Dostosujemy menu weselne do Waszych potrzeb! Nasze potrawy składają się wyłącznie z lokalnych, domowych i naturalnych produktów. Przykładowo, nasze ryby pochodzą z pobliskich jezior, a owoce z okolicznych sadów. Jesteśmy również otwarci na dania wegetariańskie i wegańskie!

Do dyspozycji gości weselnych oddamy komfortowe pokoje z pięknym widokiem. Dzięki temu Wy i wasi goście będziecie mogli cieszyć się pięknem natury, jednocześnie celebrując ten wyjątkowy dzień!

Możecie na nas liczyć. Zapewnimy Wam wsparcie od początku do samego końca! Będziemy wspólnie pracować nad stworzeniem niezapomnianego doświadczenia, które idealnie spełni Wasze oczekiwania. Razem zaprojektujemy Waszą przestrzeń weselną – miejsce, w którym będziecie mogli w pełni wyrazić siebie.

Dowiedz się więcej o weselu w Gościńcu Zagaje! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
602 141 942
lub mailowo:
info@goscinieczagaje.pl

NOWA OFERTA

Weekend dla dwojga

Udostępnij:

Szukaj

Kategorie

Warsztaty i szkolenia

Kontakt w sprawie rezerwacji